Apie mus


Mūsų įmonė įkurta 1990 m. Druskininkuose. Pagrindinė veikla - krovinių pervežimo organizavimas. Įmonės specializacija yra daliniai, rinktiniai ir smulkūs kroviniai, kuriuos gabename savomis tentinėmis puspriekabėmis nuo durų iki durų Vakarų Europoje ir Pabaltijo šalyse. Savo nuosavybėje turime 1000 kv.m krovininių automobilių remonto bazę Druskininkuose. Administracinės patalpos Vilniuje įsikūrė šalia Naujamiesčio krovinių posto bei muitinės terminalo "AUKŠTA", muitinės sandėlio "ATEIK". Firmos vizitinė kortelė - VOLVO markės vilkikai, atitinkantys EURO3 standartus, ir tentinės KOEGEL puspriekabės.

Muitines Tarpininkai

Mūsų įmonė taip pat uzsiima muitines tarpininku paslaugomis. Turime kvalifikuotus darbuotojus ir teikiame auksciausios kvalifikacijos paslaugas ...(daugiau)

Krovinių pervežimai

Mūsų įmonė įkurta imone uzsiima tarptautiniai perveziimais tiek vakarineje tie rytineje Europos dalyse. Daugiau info ...(daugiau)

Dokumentai

Musu svetaineje galite rasti jau paruostus Jums reikiam dokumentu sablonus .pdf formatu ir juos parsisiusti i savo kompiuteri.(daugiau)